Producţie în serie

Pagina principala / Compania / Contacte

Contacte

Magazinul de la Botanica 1 (Pandurile)

Valeri

Manager


+ 373 (22) 53-35-51
+ 373 (22) 53-35-51
+ 373 697 313 19
Valeria.pavel@wiza.md

Olga

Designer


+ 373 (22) 52-10-68
Design_Olga@wiza.md

Andrei

Masurare si ansamblement


+ 373 691 484 16
Andrei@wiza.md

Grigori

Masurare


+ 373 686 355 15
grigori@wiza.md

Adresa:
Republica Moldova,
MD 2002, or. Chisinau,
raionul Botanica, str. Pandurilor, 54.

Orarul de lucru:
Luni — Vineri: 9:00 — 18.00
Sâmbătă: 10:00 — 16:00
Duminică: zi libera


Magazinele de la Calea Basarabiei

Svetlana

Manager


+ 373 (22) 49-84-96
+ 373 (22) 40-42-22
+ 373 697 321 21
Svetlana@wiza.md

Vadim

Manager


+ 373 (22) 40-42-20
+ 373 (22) 40-42-22
+ 373 697 321 21
Vadim@wiza.md

Anjela

Manager


+ 373 (22) 40-42-22
+ 373 (22) 40-42-22
+ 373 697 321 21
H.anjela@wiza.md

Andrei

Masurare si ansamblement


+ 373 691 484 16
Andrei@wiza.md

Adresa:
Republica Moldova,
MD 2002, or. Chisinau,
str. Calea basarabiei (Calea Mosilor), 7
Magazinele № 8, 9

Orarul de lucru:
Marți — Duminică: 9:00 — 16:00
Luni: zi libera


Magazinul de la Botanica 2 (Brincus) new

Elena

Manager


+ 373 (22) 81-50-53
+ 373 (22) 81-50-54
+ 373 689 441 33
Elena@wiza.md

Irina

Manager


+ 373 (22) 81-50-53
+ 373 (22) 81-50-54
+ 373 689 441 33
Irina@wiza.md

Renata

Manager


+ 373 (22) 81-50-53
+ 373 (22) 81-50-54
+ 373 689 441 33
renata@wiza.md

Andrei

Masurare si ansamblement


+ 373 691 484 16
Andrei@wiza.md

Liudmila

Designer


+ 373 (22) 81-50-53
+ 373 (22) 81-50-54
+ 373 689 441 33
liudmila@wiza.md

Adresa:
Republica Moldova,
MD 2002, or. Chisinau,
raionul Botanica, str. Brincus, 110

Orarul de lucru:
Luni — Sâmbătă: 9:00 — 20:00
Duminică: zi libera


Uzina





info@wiza.md


Formularul Feedback-ului

Daca aveti careva intrebari sau propuneri, trimiteti-ne un mesaj si noi va vom raspunde neaparat.